RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

SÜGIS-TALV 2013 
 


 

SÜGIS-TALV 2013

See oli aasta 1985 kui Isabelle Cachot, väga andekas kunstiline juht ja Fabrice Valeri, innukas ekstreemspordi entusiast, asutasid surfiriiete brändi Prantsusmaal: Oxbow. Ümbritsetud algusest peale silmapaistvatest sportlastest, on brändi sellest ajast alates kehastanud kehastab avatust ja tipptaset. Tänu koostööle inspireerivate sportlastega, on Oxbow arendanud ja tootnud rõivad ning aksessuaare, mis on kergesti kasutatavd, elegantsed ning kestavad aastaid. Täna tunneb bränd uhkust oma prantsuse päritolu, originaalste kollektsioonide ja kõrge kvaliteedi üle. Sügis-talviseks hooajaks on loodud taaskord isikupärased, stiilsed kollektsioonid nii meestele, naistele kui noortele.OXBOW FW 2013 / THE FREE MAN KOLLEKTSIOON MEESTELE
Elegantselt end julge isiksusena armastab Oxbow´d kandev mees loodust selle kõikides erinevates vormides, kandes riideid justkui teist nahka või kilpi. Oxbow sügis-talvine kollektsioon 2013 teeb brändi olemuse come-back`i tehes kummarduse brändi juurtele ning sügavatele väärtustele - paksud kudumid segatuna eri värvidesga, mugavus ja detailne viimistlus - need on märksõnad kirjeldamaks saabuvat oodatud sügi-talve. Kollektsiooni peatähelepanu kuulub algaval hooajal kindlasti kampsunile, mis iseloomustab kollektsiooni inspiratsiooni allikat, Iiri Aran saart. Paika, kus kudumite valmistamine on kohalike klannide traditsiooniks ning ülimaks sümboliks olnud aastaid. kampsunite valik on mugav ja soe, valikuliselt on kollektsioonis villasega mixitud viskoosi ja angoorat, lõppviimistluses kasutatakse geomeetrilisi kujundeid.
Meeste riidevalik on rikkalik erinevate kangaste poolest, samuti leiame siit puuvillaga kaetud lõuendeid, laser-lõigatud detailid, puuvillakiududega kaetud või puidust nööbid, tiheda niidi pealisõmblused - see kõik annab Oxbow mehele ajatu stiili, looduslähedase ja eheda olemise nautimaks loomupärast vabadust.

Meeste üleriided >>
Meeste sviitrid ja pusad >>
Meeste triiksärgid ja T-särgid >>
Meeste püksid >>
Meeste aksessuaarid >>

OXBOW FW 2013 / THE YOUNG WATERMAN KOLLEKTSIOON NOORTELE
Nagu isa, nõnda ka poeg! - see on fakt, mis aidanud luua uskumatult loomupärase kollektsiooni noortele. Poegadele, kes jagades isadega sama kirge ekstreemspordi vastu, püüavad leida eneseväljenduseks omapäraseid stiile, ent kasutavad sageli tegutsedes alateadlikult vanemate poolt sisse kodeeritud unikaalseid koode. Oxbow pakub eneseväljendust läbi kahe olulise teema: läbi targa, rohkem isaliku alalhoiu instinkti iseloomustava ning teisalt hullumeelse ning noortele omapärase tormakliku stiili. Kahepoolsed dressipluused, tihedad kudumid ning tugevad õmblused toodetele tagavad kollketsioonirõivaste aastatepikkuse kestvuse. Kapuutsiga särgid, long back jakid, 2in1 polod, rohkelt taskuid. See kollektsioon on tark, funktsionaalne ja püsiv!

Meeste üleriided >>
Meeste sviitrid ja pusad >>
Meeste triiksärgid ja T-särgid >>
Meeste püksid >>
Meeste aksessuaarid >>


OXBOW FW 2013 / THE AUTHENTIC WOMAN KOLLEKTSIOON NAISTELE
Audentne, igavene, täis kirge kirutab Oxbow naistekollektsioon oma loo täpselt sellisena nagu ta on. V kaelus, voolujoonelised lõiked, hästi pehmed kangad, värsked ning säravad värvid, westerni stiilis lühikesed ja pestud toonides seelikud - see ongi Oxbow Woman.
Külmemaks sügis-talviseks perioodiks kaitseb Oxbow naisi vooderdatud ning väljapoolt kaetud puuvillast parkadega. Selged ning hästi balanseeritud siluetid, mixitud kangad, kanarbiku toonid, tekstuurid, mustrid, audentsed materjalid - lõpptulemus saab olema keeruliselt rabav! Teisalt on mõjutanud kollektsiooni meri - riided, mida meremehed kandsid 19. sajandil...Kui sa otsid Oxbow naise tõelist olemust, pole vaja kaugelt ja sügavuti otsida, piisab põgusast pilgust talle ning juba märkad tema stiilitunnetust ja audentset taju.

Naiste üleriided >>
Naiste pluusid, kampsunid, sviitrid >>
Naiste püksid >>
Naiste aksessuaarid >>

    
           
web by c m a