RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 


 

LYONESS

Igalt ostult raha tagasi“ on Lyonessi reklaamlause, mis on mõeldud rahvusvahelisele kaubandussektoriülesele ostukogukonnale ja lojaalsusprogrammiga liitunud piirkondlikele, riiklikele ja rahvusvahelistele kauplejatele.

Lyoness – ettevõttest
Hubert Freidli poolt 2003. aastal asutatud Lyoness pakub oma liikmetele iga ostu pealt raha tagasi. Neljas riigis alustanud ettevõte on arenenud rahvusvaheliseks firmaks, mis on loonud olukorra, millest võidavad kõik osapooled. Lyoness on välja töötanud ülemaailmse võrgustiku, millest saavad kasu nii liikmed kui lojaalsusprogrammiga liitunud kauplejad: liikmed saavad raha tagasi ning lojaalsusprogrammiga liitunud kauplejad saavad lojaalseid kliente, kellele erilisi hüvesid pakkuda.

Lyoness on hetkel aktiivne 33 Euroopa riigis, aga ka USA-s, Kanadas, Brasiilias ja Araabia Ühendemiraatides, Kataris, Lõuna-Aafrikas ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas (Hong Kong, Aomen, Austraalia, Filipiinid ja Tai), ning ettevõttel on üle maailma 3 miljonit liiget. 

Extreme Spordis 2 ostuvõimalust
Lyonessiga on liikmetele alati kõikjal maailmas kättesaadav just õige ostuvõimalus, olgu selleks Cashback kaart või mobiilikinkekaardid (Mobiili Cashback) - liikmed saavad alati iga ostu pealt raha tagasi!


Piiramatu ostlemine
Hetkel pakuvad ostmisvõimalusi 29 000 lojaalsusprogrammiga liitunud kauplejat 44 riigist üle kogu maailma ning võrgustikus on ligikaudu 4000 internetipoodi, mis pakuvad 44 riigis üle 170 miljoni toodet.

Sotsiaalne vastutus
Lisaks liikmetele ja lojaalsusprogrammiga liitunud kauplejatele saavad hüvesid ka abi vajavad inimesed – seda tänu Lyonessi sihtasutusele Child & Family Foundation. Kuna see asutati 2008. aasta mais heategevusorganisatsioonina, läheb osa kõigist Lyonessi kaudu tehtud ostudest otse sihtasutusele. 2011. aastal käivitati veel üks sihtasutus, nimelt Greenfinity mis on pühendunud kogu maailmas säästva keskkonnakaitse edendamisele, uuenduslikele kliimakaitseprojektidele ja taastuvenergia kasutamisele.

    
           
web by c m a