RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 


 

UUDISED

PÄEVAPAKKUMINE / 16. JAANUAR

Rahva nõudmisel tulevad lettidele taas päevapakkumised. 16. jaanuariks meelitasime tooteosakonnalt välja super hinna Rossignol Delta Course suuskadele!
Loe edasi...

EXTREME SPORT MÜTSI-JA KINDA VALIK LÖÖB SILME EEST KIRJUKS!

Rossignol ning JCC mütside ja kinnaste valik on sel aastal erakordselt rikkalik - erinevad mudelid, materjalid, kudumid, toonid, mustrid. Milline iganes sinu maitse ka poleks - talverõõmude nautimiseks leidub siin alati üks korralik müts ja kindapaar!
Loe edasi...

EXTREME SPORT ROCCA MÖLLAB OSTULAINES!

Rocca al Mare keskuses uputab - rohkete hinnaüllatustega võimas Ostulaine kampaania meelitab kohale rohkelt maiaid shoplejaid. Selgi korral ootab külastajaid ridamisi eripakkumisi!
Loe edasi...

Tour de Ski 2014

Lõppenud Tour de Ski oli edukas Norrale ja ROSSIGNOLILE!

Loe edasi...

OODATUD MIINUS!

Extreme Sport kauplustes suuremad miinuskraadid - vabaja- ja mäeriiete OODATUD MIINUS!
Loe edasi...

Ole nutikas - osale nutitelefoni kampaanias ja võida auhind!

Extreme Sport NFC nutitelefoni kampaanias läheb igal nädalal loosi 1 vinge lumelaud + hulgaliselt lisaauhindu!
Loe edasi...

EXTREME SPORT UUE AASTA TERVITUS!

Jõulupühade ootus ning lähenev aastalõpp inspireeris meie Extreme Sport tiimi ühele pildile pühadetervitusi edastama tulema.
Loe edasi...

Ratta- ja jooksusokkide eripakkumine!

Talvised ratta- ja jooksusokid valmistavad kindlasti rõõmu nende alade spordiharrastajale. Hetkel sokid nüüd erihinna ja kingitusega!
Loe edasi...

Extreme Sport kaupluste lahtiolekuajad aasta lõpus ja uue aasta alguses

Extreme Sport ootab aasta lõpuks ja uue alguseks õhte korralikku lumesadu ja miinuskraade - ikka selleks, et talverõõme nautida ja talisportida. Pühade ajal oleme osaliselt suletud või avatud lühendatult.
Loe edasi...

ÜLIKERGED JA SOOJAD LAFUMA VESTID NÜÜD JÕULU-ERIHINNAGA!

Lafuma kerged ning soojad sulevestid nii meestele kui naistele sobivad super hästi jõulukingiks ja ideaalseks kandmiseks aastaringselt!
Loe edasi...

Extreme Sport meeskond jagab kingiideid!

Lähenevate jõulude eel uurisime ka oma meeskonnalt nende jõulukingi soovide/soovituste kohta. Kas on kätte jõudnud jõulupaanika või võetakse ette jõulukingimaraton, selgub nüüd!
Loe edasi...

JÕULUPAANIKA!? - EI, HOOPIS JÕULUKINGINÄDAL!

Peatselt on aasta oodatuimad pühad käes, aga enne seda tuleb läbida veel üks maraton - kingimaraton! Et seda katsumust Sulle võimalikult valutuks teha, kuulutame välja Jõulukinginädala (9.-13.12)!
Loe edasi...

LIISI JÕULUKATALOOGIST SOODSALT RIIDESSE JA LUMELAUATAMA!

Olgem ausad, rahadega detsembris on nii nagu on....Ent kui vaja siiski väärt kinki, kohe ja soodsalt, siis Liisi jõulukataloogist leiab talvele mõeldes nii mõndagi hääd!
Loe edasi...

KUZMIN SUUSAHOOLDUS / TARTU EXTREME SPORT

Me väidame, et sikeldatud suusapõhi on parem kui kõik tänapäevased libisemisvahendid! Me mitte vaid ei väida, vaid me julgeme seda ka reaalselt demonstreerida/tõestada!
Loe edasi...

Novembris Lyoness kaardiga Oxbow joped -20%

Oled Lyoness kaardiomanik? - tore! Kui Extreme Sport poodi satud, siis tea, et novembris lähevad Oxbow joped Lyonessi klientidele kaubaks -20%lise soodukaga + lisaks sinu Lyoness kliendihüved!
Loe edasi...

Novembris Liisi järelmaksuga Oxbow jopedele soodushinnad!

Ilmajaam lubab lähipäevadel temperatuuri ühtlast langemist - kindel on see, et tali juba taeva ei jää! Et miinuskraadidel mitte külmetuda, soovitame soetada endale korralik talvejope väga hea hinnaga juba täna.
Loe edasi...

Pärnus peeti purjelaua kiirussõidu EMV etapp, Erno Kaasik teine!

Purjelaua kiireks sõiduks on vaja tugevat tuult ning siledat vett. Pea ideaalsed võistlustingimused saabusid esmaspäeval kui tõusev merevesi täitis Pärnus, Pappiniidu rannas, looduslike luidete vahelise ala, mil tippkiirused ulatusid sõitjatel üle 60 km/h
Loe edasi...

Oktoobris Liisi järelmaksuga GT Palomar vaid 199.-

Veel vaid loetud päevad pakkumises GT Palomar 2013. Liisi järelmaksuga tuleb soodustus korralik (tavahind tootel 339.-).
Loe edasi...

Hooaja viimane rullsuusa testiõhtu!

Veel vaid 29. oktoobril on võimalik osaleda Powerslide rullsuusa testiõhtul! Tule võta hooajast viimast ning soeta endale soodsalt vähekasutatud rullsuusad!
Loe edasi...

Rossignol sügis-talv 2013/2014 kollektsioon kauplustes!

Meil on heameel teatada, et Extreme Spordi kauplustes leiad endale nii Rossignol’i suure tehniliste talveriiete valiku kui ka eksklusiivsed talveriiete kollektsioonid tuntud moedisainerilt JC de Castelbajac-lt!
Loe edasi...

Arhiiv

    
           
web by c m a