RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 


 

UUDISED

Extreme Sport meeskond jagab kingiideid!

07.12.2013

Lähenevate jõulude eel uurisime ka oma meeskonna ja nende pereliikmete jõulukingi soovide kohta. Tundub, et jõulupaanikaks pole meil sel aastal põhjust - ihaldusväärseid kingitusi leiab siit kõigile.

MIS OLEKS KUI ÜHEL HEAL PÄEVAL ASTUKS EXTREME SPORT KAUPLUSE UKSEST SISSE JÕULUMEES ISIKLIKULT?

ANDRES (Müüja-klienditeenindaja): "Jõuluvana, meie poes!? - no see oleks küll suur rõõm (varasemalt on ta meie juurde päkapikke lähetanud) :) Olgem ausad, professionaalse klienditeeninduse kõrval püüaksin unikaalset külastust pisut ka enda kasuks pöörata - katsuksin taadile kuidagi delikaatselt mõista anda iseenda jõulukingisoovidest. Juba mõnda aega nillin kaupluses ühte lumelauakomplekti koos lohega, ent ostuotsust olen suutnud kuidagi detsembrini edasi lükata. Hing ei anna aga rahu, selle komplektiga saaks talvel ka poomi küljes rippuda ning lumisel põllul või merejääl liuelda. Flow’l on hästi ägeda disainiga Limited laud koos silikoon tehnoloogiaga, mis on ideaalne, kuna laua põhi kohandub erineva pinnasega. Samuti sobib sinna peale Fuse-AT oranzid klambrid. Talviseks loheks sobiks mulle aga 9 ruudune Airush Varial X - piisavalt kiire ja jõuline, et talvel uusi trikke õppida!"


MEESTELE KINGITUSTE TEGEMISEGA ON ALATI ÜKS HÄDA JA VILETSUS, LIHTSALT IDEID NAPIB.
MASSA, JAGA VIHJEID - ÄKKI ON JÕULUVANALE ABIKS :)


ALGES (Rattahooldusspets, laojuht, Eestis tuntud velo-äss): "Usun, et tegelikkuses mehed ilmselt pigem siiski ise kingivad kui et ootavad kinki. Aga kui küsid ideid, siis mina pigem soovitan valida kingitus, mis on praktiline läbi terve aasta. No nt. Bollè sportprillid (Vortex) - saab kevad-suvel rattamiile vändates ja talvel murdmaad sõites kanda, samuti on igati omal kohal mägedesse suusareisile sõites. 1 toode, mitu otstarvet - selline konkreetne, oma hinda väärt ja ilmselt vägagi heameelt loov kingitus".


MÄNGUASJAPOE KAUBAVALIKUT EI SUUDA ME KA PARIMA TAHTMISE KORRAL JÕULUDEKS VÄLJA VÕLUDA. SINA KAHE LAPSE EMANA OSKAD AGA ILMSELT SELLE PILGUGA EXTREME SPORT KAUPLUSES RINGI VAADATA - MIS PANEKS MEIE KAUBAVALIKUST LASTE SILMAD SÄRAMA?

PIRET (Müüja-klienditeenindaja): "Lapsed ootavad talvel eelkõige lund ja mõnusalt koosveedetud aega - saab õues kelgutada, lumesõda mängida ja suusatada. Et seda fun`i saaks pikalt ning haigestumata nautida, ei tohiks pere pisematele mõeldes mitte koonerdada - oma lastele ostsin sel aastal ning soovitan ka teistele soojalt Rossignoli talvejopesid ja pükse. Tehnilised riided on kerged, mugavad, soojad, hingavad, vettpidavad ning kõige lisaks ka ilusad, lastele meeldivad kindlasti! Ja kui jõuluvana kingikotis peaks veel ruumi olema, siis väikeste kuttide wow-emotsiooni meelitab jõulutaat välja Rossignol Scratch mäe-trikisuuskadega - hüpped, trikid, tagurpidi sõit jms. on ju väga poiste teema. Roosadele printsessidele (tüdrukutele) meeldib aga ilmselt armas Flow lumelauakomplekt, poodi sattudes tiirutavad nad just selle ümber :)"


KALLIS PIDAVAT OLEMA SIIS KUI KÄED ON ÜMBER KAELA :) KUI AGA MEESTERAHVAL ON SOOV KALLIMAT TÕELISELT RÕÕMUSTADA, LEIDA JUST TALLE NING VÄGA ERILINE KINGITUS - MIS SEE OLEKS?

KADI
(turundusjuht): "Mulle tundub, et JCC (Rossignol disainerriided Jean Charles de Castelbajac`ilt) oleks kindlasti midagi väga erilist. Mäeriiete kollektsioonist leiab nt. ekslusiivse lindude ornamentikaga, uskumatult mugava ja sooja pesukomplekti. Sarnaseid tooteid juba Eestist ei leia, Euroopa suusakeskustes on aga sellised komplektid sel hooajal tõelised trendinäitajad! Samuti on sel aastal Rossignol mäeriiete valikus väga luks stiilne hõbedane seelik. Sinna juurde veel samast komplektist vest ja ongi super kingitus valmis! Lisaks sellele, et kollektsioon on välimuselt atraktiivne, on mäeriiete kollektsioonid ka väga universaalsed, sobivad kandmiseks nii mäel kui after ski`l. "

 

 

 

Extreme Sport ootab jõuludeks ühte korralikku lumesadu ja miinuskraade - ikka selleks, et talverõõme nautida ja talisportida.
Pühade ajal oleme osaliselt suletud või avatud lühendatult. Kaupluste lahtiolekuajad pühadeperioodil >>

    
           
web by c m a