RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

SUUSA- JA LAUAHOOLDUS 
 


 

SUUSA- JA LAUAHOOLDUS

Extreme Sport pakub teenusevalikus nii mäesuuskade, murdmaasuuskade  kui ka lumelaua  hooldust ning seda kõike oma tasemel spetsialistide käe all!

Team Extreme’i töökas meeskonnas on kindel oma ala tegija: Alges (Massa) Maasikmets tootespetsialisti rollis.

Alges (Massa) Maasikmets
, Team Extreme’i jalgrattur, kes on muuseas 17 kordne(!) Eesti meister nõustab ning aitab Sul endale sobivaid tooteid valida Rocca al Mare Extreme Spordi kaupluses. Kui suvel ei suuda mees ratta sadulast eemale hoida, siis talvel hoiab Massa end vormis murdmaasuuskadel üldfüüsilist tehes. Seega sportlase tasemel nõu nii ratta kui murdmaasuusa valdkonnast on garanteeritud!

15 AASTAT SUUSA- JA LAUAHOOLDUST EXTREME SPORDIS!


1996. aastal alustas Extreme Sport esimese firmana Eestis klientidele suunatud suusa- ja lauahooldust. Juba siis muretseti WINTERSTEIGERI, maailma juhtiva suusa- ja lauahooldusmasinate valmistaja, hoolduspingid. Nüüdsest kasutab Extreme Sport uut Sigma RS 200 masinat. Sellel arvuti poolt juhitud masinal on võimalik kasutada tervelt 40. erinevat WINTERSTEIGERI 25-aastase kogemuse põhjal koostatud programmi murdmaa- ja mäesuuskade põhjade lihvimiseks! Masina 200 mm laiune kivi on mõeldud spetsiaalselt võistlussuuskade lihvimiseks ning tagab parima võimaliku libisemise. Mäesuuskade ja lumelaudade kandid hooldame aga Trim Disc nimelisel masinal, mis kasutab revolutsioonilist keraamilise lihvimise tehnoloogiat. Trim Disc tagab ülima täpsuse kantide teritamisel. Näiteks mõjutab 1 kraad kandi nurga juures juba äärmiselt oluliselt varustuse käitumist. Lumelauad lihvitakse uuel SIGMA B lauamasinal. Ülalmainitud masinad ning Extreme Spordi koolitatud hooldusmehed tagavad Sinu varustuse parima seisukorra ja turvalisuse ning seeläbi Sulle tõelise sõidumõnu! Alternatiivina Wintersteigeri hooldusele, pakume Tartu Extreme Sport kaupluses ka uudset KUZMIN suusahooldust.

Miks varustust hooldada, kui tihti seda teha ning mida saad ise varustuse paremas seisukorras püsimiseks ära teha loe SIIT >>

Kingi endale täielik sõidunauding!

    
           
web by c m a