RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

JALGRATAS 
 


 

JALGRATAS

Kuidas ja millist ratast ning varustust valida?

Enne ratta ostmist tekib kindlasti loendamatult küsimusi: kuidas ratast valida, millist varustust peaks soetama, kuidas ratast seadistada ja hiljem hooldada – siin annavad sõbralikku ning head nõu kogenud Extreme Sport teenindajad. Jalgratta valik sõltub aga eelkõige Sinu eesmärkidest – kus kavatsed selle rattaga sõita. Samuti on oluline, kas ratas soetatakse nn pühapäevasõitude tegemiseks, treeningu eesmärgil või trikitamiseks. Loomulikult hakkab otsustusfaasis mängima rolli ka ratta bränd, värv ja hind. Võta endale aega, sirvi vasakul asuvas menüüvalikus ning leia endale ratas, mis vastab täpselt Sinu vajadustele ning nõuetele.

Extreme Sport rattavalik  pakub erinevaid mudeleid ning selliseid tegijaid-brände nagu GT  ja CANNONDALE , SPECIALIZED !

Meie kodulehelt leiab ülevaate pakutavast tootevalikust. Paljud (ent mitte päris kõik) tooted on kauplustes kohapeal või siis tellitavad. Meelepärase toote puhul ning enne kauplusesse tulekut palume veenduda selle olemasolus võttes ühendust kaupluste kontaktidel >>

Kindlalt ja ohutult sadulas!

Jalgrattasõidu varustuses on tähtsaimal kohal kiiver, mille valikul on oluline tema mugavus, kaal ja tuulutus. Kaitseprillid ei ole lihtsalt oma edevuse demonstreerimiseks, vaid need kaitsevad silmi päikesekiirguse, silma sattuda võivate putukate, tolmu ja pori eest. Rattakindad leevendavad või väldivad aga peopesa ja sõrmede naha kahjustumist kukkumisel. Samuti vähendavad nad põrutamist ebatasasel pinnal sõites, hoiavad sooja ja kaitsevad nahka päikese eest. Olulisel kohal on ka kvaliteetne ning vastavalt ilmastikoludele valitud rattariided ja jalanõud.

Extreme Sport pakub suurt ning head valikut kõiki rattasõidul vajaminevaid kaupu. Samuti pakume hooajalist rattahooldust! Tule kohale ning paneme üheskoos rattad veerema!

    
           
web by c m a