RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

GT 
 


 

GT

EXTREME SPORT pakub Sulle traditsiooniliselt suurepäraseid Ameerika päritolu GT naiste-, meeste- ja lasterattaid.

GT Bicycles sai alguse 1972. aastal Ameerika Ühendriikides. GT looja, Gary Turner oli muusikariistade parandaja, kes tegeles vabal ajal hobikorras võidusõiduga. Jalgrataste juurde tõi Gary tema poeg. Nimelt oli tema poeg tulihingeline rattafänn, kes eakaaslastega mõõtu võttes pidevalt oma ratta ära suutis lõhkuda. See ajendaski isa Gary’t pojale paremat, kergemat ja vastupidavamat ratast aretama. Suurepärast tulemust märkasid peagi ka teised ja sealt oma ainulaadse “Triple Triangle” raamidisaini* järgi kaugelt äratuntava GT lugu alguse saigi.

Täna on rattamaailmas laialdast tunnustust leidnud GT kollektsioonis sobiv sõiduvahend igasse hinnaklassi ja igale sõidustiilile:

GT MAASTIKURATTAD 2013
GT MAANTEERATTAD 2013
GT 29ER`ID 2013
GT LINNARATTAD 2013
GT LASTERATTAD 2013


Kõik GT maastikurataste mudelid on testitud selliste tippsõitjate poolt, nagu Brian Lopes, Hans Rey ja Todd Wells. BMX’id tulevad esile oma ülitugeva raami ning kahvliga, linnarattad kerguse, mitmekülgsuse ja sooritusvõimega. Aga Kruiserid? Kruiserid on lihtsalt 100% puhas stiilne sõidurõõm!

Valik on Sinu! *GT ainulaadne Triple Triangle raamidisain muudab raami eriti jäigaks, suurendab ratta juhitavust ning suunab kogu energia edasiliikumisse.

    
           
web by c m a