RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

Sügis-talv 2011/2012 
 


 

Sügis-talv 2011/2012

Meil on heameel teatada, et Extreme Sport kauplustes (v.a Tartus) on nüüd saadaval Roxy trendikad riided väikestele, tüdrukutele, neidudele ja naistele.

ROXY SÜGIS-TALVE MOOD 2011 - AUDENTNE, MUGAV JA STIILNE!

Roxy kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on olnud Laguna Beach, Malibu, New Mexico! Siit ka märksõnad: etnilisus, audentsus, palju värve ja mustreid, fotod, geomeetrilised kujundid, tikandid. Saadaval on kudumid, kampsunid, kardiganid, popid lühikesed jakid, khaki püksid ja mikro-seelikud. Mängides materjalide, tekstuuri, värvide ning proportsioonidega, on kollektsiooni üldmulje soe, mugav, eriline. Linnamelus paistavad silma justkui meeste garderoobist kopeeritud, ent siiski väga saleda joone ja androgüünsed mudelid: pikad kardiganid, tuunikad, t-särgid, nn. metsatöölise ruudulised särgid jne. Tänavamoe "must be" on musta, halli või lillat värvi T-särk, peal graffitit meenutav fotoprint.

Valik tooteid meie kodulehel >> 
Vaata saate "Hooaeg" klippi siit>>
Lisaks oleme täiendanud kodulehte Roxy talveriiete osas, vt
siia>>

    
           
web by c m a