RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

Kevad-suvi 2011 
 


 

Kevad-suvi 2011

QUIKSILVERI KEVAD-SUVI 2011 RÕIVATRENDID:

Retro uuestisünd / Suvi 2011 saab olema pingevaba ning ehe – pehmed, kerged ning erksates toonides materjalid näivad päikese-pleegitatud. Kollektsiooni inspireerib Lõuna-Ameerika: Mehhikole iseloomulikud rõõmsad värvid ja triibud, kirjatrükk ning ookeanilained. 90-ndate nostalgia äratab ellu “lumipesu”, ainult et sel korral kasutatakse seda rõhutatult just rõivaõmbluste puhul.

Rannariided / Rannariidedki on sel hooajal inspireeritud 80-ndatest, mil sai esmakordselt suurt tähelepanu surfi-mood kui selline. Kasutatud on ruudu-trükki, värvikirevaid ning must-valge sebra-triipe ja tähti vaheldumisi. Rannariideid iseloomustab soov erineda ning teha seda julgelt! Surfajate riietuses on sel aastal sõitjad valinud märksõnadeks erksad värvid ning graafilise disaini stiili. Liikuvad, peaagu neoon-värvid vahelduvad foto-prindi ja erineva tihedusega tindi-trüki joontega, mis toovad esile meeletu elujanu ja reaalse kontakti merega.

Denim urban / Ka teksa-moes on tunda tugevat Kalifornia mõjutust – teksad on justkui “kasutatud”, väikeste “kulunud-efektidega” ning päikese poolt pleegitatud. Teksa-mood on mõjutatud ka veidi rannariietest, mille tulemusel kasutatakse tihtipeale teksade taskupiirkonnas, värvli sisepoolel või lausa püksirihmal värvilist mustri-kombinatsiooni.

Premium klass / Esil on nn “vanakooli” stiil, mis on kui kunstiteos omaette – riietel on käsitsi joonistatud pildid, pintslitõmbed, fotoprint. Kalifornia pehme suvi inspireerib kasutama justkui käsitsi pestud, väljas kuivanud ning triikimata materjale. “Merest sündinud” kollektsioonis kasutatakse iseloomulikult merevärvi toone ning pleegitatud materjale.

Lastemoes on kevad-suvel trendiks samuti nii pluusidel kui pükstel ruuduline mustrikasutus, pükstel ka graafiline disain vaheldumisi neoonvärvidega, selgevärvilised triibud vahelduvad tähtede sümboolikaga, T-särkidel näeme foto-printi.

    
           
web by c m a