RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

LAFUMA 
 


 

LAFUMA

Aasta aastalt muutub Eestis üha enam populaarsemaks loodusturism! Linnu- ja loodusvaatlused, seiklusrajad, matkamine jmt - need on elamused, mis juba niisama lihtsalt ei unune! Et ees ootav rännutee saaks olema turvaline ning mugav, tuleb mõelda ilmastikuoludele vastavale riietusele, jalanõudele ja vajalikule lisavarustusele.

Hea nõu ning parimaid soovitusi matkasellidele jagavad kõik Extreme Sport kauplused. Lisaks leiab meie kauplustest suurepärase tootevaliku: matkariided, jalanõud, seljakotid, telgid, magamiskotid, madratsid, peakatted, kõndimiskepid, joogipudelid, päikeseprillid jpm vajalikku.

Extreme Sport esitleb oma kauplustes tunnustatud matkavarustuse ja matkariiete brändi LAFUMA tooteid. Tooted ja bränd, mida iseloomustatakse sõnadega: usaldus, vastupidavus, mugavus, disain ja innovatsioon, keskkonnasõbralikkus. Hinnatud on ka Lafuma spordiriided ja -jalatsid.

Lafuma sügis-talv 2013/2014
Lafuma sügis-talv 2011/2012Lafuma, Sinu usaldusväärne partner matkarajal!

    
           
web by c m a