RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

Rossignol 11/12 
 


 

Rossignol 11/12

Meil on heameel teatada, et Extreme Sport kauplustes on nüüd saadaval Rossignol ja JC de Castelbajac trendikad riided nii meestele kui naistele!


1907
/ Rossignol 1907 kollektsioon on inspireeritud ajaloo suusavõistlustest ning väljendab ajatut elegantsi. See on tõeline kaasaegsus ning kunagiste suurte talispordikuuluste ja legendide elav ja ehe stiil.

WORLD CUP
/ on meie nn High-end liin, mis võtab oma inspiratsiooni ning avaldub võidusõidus ja adrenaliinivalangus. See kollektsioon väljendab kõike seda, mis teeb Rossignolist võitja tootebrändi spordimaailma suurvõistlustel: esinemine, kiirus,  Performance, kiirus, keerulised kujundused ja võitja vaim. 


ALL MOUNTAIN
/ See kollektsioon on sobiv ning täiuslik ükskõik millise mägispordialaga tegelemiseks. Kõik tooted on disainitud ühe peamise mõttega: modernsus, kõrge kvaliteet, trendikad kujundused, uued värvid ja kangad. Oleme keskendunud loomaks uuendusi ja mugavust, sest just need lisavad Rossignolile väärtust ja usaldust, see on standard.


FREESKI POWDER
/ Alates 1999. aastast mil loodi Bandit suusad, on Rossignol koostöös parimate suusatajatega arendanud Rossignolist vabasõidustiili peategelase maailmas. Rossignoli uus Freeski kollektsioon pakub nüüdsest kompromissitut varustust ka kõige nõudlikumale sõitjale ning teeb seda unikaalses stiilis, mida pole keegi kunagi veel näinud.


FREESKI JIB
/ We Will Rock You! Sellel aastal on Jib kollektsioon pühendatud Freestyleritele näidates uut Rock`i levelit: keskmise pikkusega jakid ja nn Porgand püksid meestele.


ACTIVE
/ Täielik valik spetsiifilist varustust Põhjamaade suusatajatele, kus sooritus ning tulemus algab mugavusest ja modernsusest.

    
           
web by c m a