RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

Rossignol & JCC 12/13 
 


 

Rossignol & JCC 12/13

Rossignol käib sel talvel meestele ja naistele välja 6 erinevat kollektsiooni: 1907, WORLD CUP, ALL MOUNTAIN, FREESKI, ACTIVE ja JEAN-CHARLES DE CASTELBAJAC rõivavaliku. Lastele ja noortele aga YOUTH ja KID kollektsioonid.

Uues kollektsioonis on nii joped, püksid, tehnilised riided, aksessuaarid  kui ka kudumid .

1907
Kollektsioon 1907 on saanud inspiratsiooni suusavõistluste ajaloost. Esitledes stiilipuhtalt ajaloo suurimaid legende, ent olles samal ajal modernne, määratleb Rossignol 1907 võimsalt kogu mäesuusa moestiili.

WORLD CUP
Rossignol World Cup kollektsioon on võistlusvaimust inspireeritud võimsaim kollektsioon! Väljendame kõike seda mis teeb Rossignolist võitjabrändi: sooritus, kiirus, keerulised disainlahendused ja võitjate vaim.

ALL MOUNTAIN
See kollektsioon on kõik mida vajad seoses mäesuustamisega. Kõik selle kollektsiooni tooted on teadlikult loodud väga modernsed - trendikad disainilahendused, uued värvid ja kangad segatuna igal võimalikul tasandil parima kvaliteediga! Oleme riiete tootmisel keskendunud ka spetsiaalselt nende mugavusuuendustele, ikka selleks et lisada usaldust ja väärtust Rossignol brändile.

FREESKI
Alates Bandit suuskade arengust aastal 1999, on teinud Rossignol koostööd parimate suusatajatega maailmas ning saanud üheks peamiseks suunanäitajaks freeride maailmas. Uus Rossignol Freeski kollektsioon järgib järgmisi nõudmisi: pakume ka kõige nõudlikumale sõitjale seninägematut, unikaalse stiiliga ning kompromissitut varustust.

ACTIVE
Täielik varustus spetsiaalriietust murdmaasuusatajatele - kollektsioon kus modernsus ja mugavus käivad käsikäes.

JEAN-CHARLES DE CASTELBAJAC
Maailmakuulsa moelooja nime kandev kollektsioon on õigustanud end juba mitmeid hooaegu - ka talv 2012/2013 on oma tavapärases luksuslikkuses silmapaistev, eriline ja vastupandamatu.

YOUTH
See on meie uus noorte ülerõivaste kollektsioon, mille inspiratsiooniks on olnud noorte liikuvus ja loomingulisus. Samuti meie parimad teamriderid ja meeskonnad.

KIDS
Selles kollektsioonis leiab talvemõnusid nautiv klient läbimõeldud lahendused kasvavale lapsele - riiete sees olevate rihmadega on võimalik reguleerida nii varrukaid kui säärte pikkust. Rääkimata soojusest ja niiskuskindlatest materjalidest mida Rossignol oma toodete disainimisel kasutab. 

    
           
web by c m a