RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

SÜGIS-TALV 12/13 
 


 

SÜGIS-TALV 12/13

Oxbow on saanud alguse 1985 aastal lumelauasõidu fanaatikust Fabrice Valèri ja moestilisti Isabelle Cachot kohtumisest.
Bränd on arenenud kõrvuti paljude ikoonideks saanud sportlastega. Oxbow on algusest peale avastanud nendega koos uusi territooriume, olnud kaaslaseks sportlaste kõige pöörasemates projektides. Tänu sportlastele (kes tegelevad surfi, lohesurfi, freestyle suusatamise, purjetamise ning lumelauatamisega) on Oxbow suutnud luua tooteid, milles põimuvad kvaliteet, tehnoloogia ja loovus. Oxbow annab sportlastele võimaluse teha kirega seda, mis neile meeldib - kohtuda loodusega ja nautida seda selle imetabasel moel. Loodusega, mis on alati suurem ja võmsam kui inimene. Loodusega, kus on nende mängumaa, ent mida tuleb austada!

Oxbow 2012/2013 talvekollektsioonist loe allpool.

Tooted leiad aga siit
:
Meeste aksessuaarid
Meeste üleriided
Meeste sviitrid, pusad, T-särgid jne
Naiste aksessuaarid
Naiste üleriided
Naiste T-särgid, fliisid

TRIP
Naiste kollektsioon pöörleb maailma ülduse idee ümber; kus selle liikmeid võib leida igast maailma nurgast; kus miksitakse kultuure, kus jagatakse väärtushinnanguid ja kirge. Loodus on nende elude ja toimetamiste keskmeks, ent samal ajal on nad ka kaasaegsed - võttes viimast tehnoloogiasaavutustest ja trendidest. Selle ühiskonna liikmed naudivad "laiska olemist" ning on alati valmis nautima elu!
Oxbow naistekollektsioon miksib ja seob omavahel erinevaid materjalikihte ja värve. Kollektsiooni look on "worker" koos super hästi kombineeritud luulelise naiselikkuse ja lihtsusega.Suured varrukad, esilekerkivad volüümid ja pikkused, keebid, patshokid, kapuutsid, viimistlusdetailidena nahast ornamentika. Kasutatud materjalid on mugavad, soojad ning kaitsvad (nailon, velvet, tihendatud materjalid). Riietel ning materjalides kasutatud värvivalik balanseerib kahe naturaalse põhitooni vahel (beez ja elevandiluuvalge).

Meeste kollektsioon kuvab parimal moel Oxbow põhiväärtusi - uued tehnoloogiad, kaitsvad materjalid, tehniline riietus, lihtsus ja mugavus. Ühelt poolt on tung olla top kaasaegne, teisalt jäädes alati seotud looduslähedusega... Nagu Trip naistekollektsioon, kuvab ka Trip meestekollektsioon "worker" stiili, kus mängivad olulist rolli mugavus, soojus, lohvakad pluusid, 3in1 joped, nahkdetailid. Värvitoonide valikus leidub kahte looduslähedast miksi: seiklustest mägedes räägivad beezid ja pruunid toonid vaheldumas türkiissinise ja sinisega. Möödunud suve soojust ja sügis-talve olemust aga peegeldavad omavahel miksitud kaameli- ja meekarva ning mustad-hallid toonid. Garderoobi "Must have" on helehall kampsun, kapuutsiga ruuduline pluus. Järgi kihilist riietust, see on cool!

DOWNTOWN 
Naiste kollektsioon on võtnud snitti kontseptsioonist "Casual Friday", ent Oxbow sekkumisel on siin omavahel miksitud surfi ja folki touch`i. Downtown siluetis võib näha stiilset, paksu, geomeetriliste mustritega jacquard jopet, mikrotrükiga kaetud sellikut, kotti, toppi. Naiselikud kangad on väga mugavad kanda, pehmed. Värvitoonid on jagunenud kahte: üks liin jagab sügissoojust looduslähedaste toonidega (smaragd roheline, kaameli värvid), teisest aga õhkub puhast urbanistlikkust (purpurpunane, sõjaväe sinine). Neutraalsed värvid (must, helehall, elevandiluuvalge) on vaid essentsiks kahe värviliini vahel.

Meeste kollektsioon järgib samuti "Casual friday" stiili, kus miksitud surf ja folk touch. Hooaja värvitoonideks on punane kivi, tumehall, sõjaväe roheline.

RIDERS
Lumelauatamine ning freestyle on on mix etteastest ja väljendusviisist, vabadusest ja väljakutsetest, spontaasusest ja ettevalmistusest, diskreetsusest ja aust....
Oxbow Riders kollektsioon baseerub ülaltoodud kontrastidel, presenteerides nii casual kui ka active siluette.
Kollektsiooni värvipalett kombineerib omavahel neutraalseid toone (must, valge), teksa värve (tormi sinine), looduslähedasi värve (metall, tume mesi, kalju punane), säravaid toone (punane, sidruni roheline, türkiissinine), naiselikku tooni (purpur) ning maskuliinset sinist.

SWITCH "Optical Illusion"
Oxbow Switch talv 2012 kollektsioon on inspireeritud minimalismist ja optilisest kunstist ning on tõestanud oma headust ka kõige andunumate talispordi fanaatikute seas - 2 in 1 joped, niiskust tõrjuvad lamineeritud kangad, veekindlad lukud, eemaldatavad püksisääred...
kollektsiooni värvipaletist leiab efektseid lahendusi kus kasutatud musta, valge, sinise, lilla ja helehalli kontraste.

 

 

    
           
web by c m a