RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

BOLLÈ MÄEPRILLID 
 


 

BOLLÈ MÄEPRILLID

BOLLÈ  - TEHNOLOOGIA / MUGAVUS / STIIL

Enam kui üle 60-ne aasta Bolle on tootnud kõige stiilsemaid, state-of-the-art mäeprille mida suusa-ja lumelaua maailm on kunagi näinud.

Bollè`t kandes, valmistu parimaks! Bränd on arendanud ja konstrueerinud kaitseprillid, mis vastavad nii maaimatasemel sportlastele kui ka harrastajatest mäesuusasõpradele ja lumelauduritele. Bollè on polariseeritud, fotokroomse tehnoloogia pioneer ning oma sfääriliste modulaatorklaasidega jätkuvalt oma ala esirinnas. Siin on põhjust oodata ja nautida järgneva 60-ne aasta optilise innovatsiooni saavutusi ja tipptaset!

Forestay™ system tagab täisliku sobivuse kiivriga

Triple layer face foam
 pehmendusosa prilliraami ja näo vahel on mikro-fliismaterjalist, mida omakorda toetavad 2 lisakihti - see tagab kandes vajaliku mugavuse.

Wide field of vision annab parima laiahaardelise nähtavuse.

Flow-tech® venting ventilatsiooni süsteemi eesmärk on vähendada prilliklaasidele tekkivat võimalikku udu ning optimeerida õhuvoolu prillide sees. See kõik kontrollib õhuvoolu üldiselt ning seega ka väldib lume ummistumist ja jääkirme tekkimist prillidel.

Sport Optical System (S.O.S.) on optiliste prillidega ühendatavad.

Bollè mäeprilliklaaside tehnoloogia pakub veekindlaid ning nn hingavaid klaase, kaitset ultravioletkiirguse vastu, P80 Plus (anti-fog süsteem) väldib udu tekke, Carbo glas süsteem on aga kriimustuste kindel. Lisaks on võimalik antud klaasidega kanda topeltklaase ja optilisi prille - prillide kumm ulatub mugavalt üle kiivri ning kõikvõimalikud optilised prillid kenasti mäeprillide sisse.    
           
web by c m a