RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

BOLLÈ KIIVRID 
 


 

BOLLÈ KIIVRID

BOLLÈ - TEHNOLOOGIA / MUGAVUS / STIIL

Üle 60-ne aasta on Bolle tootnud kõige stiilsemaid, state-of-the-art kiivreid mida suusa-ja lumelaua maailm on kunagi näinud.

HYBRID SHELL
Kiivri pealmine osa on ABS materjalist, mis kaitseb pead võimalike tugevate põrutuste eest. Kiivri alumine osa on seevastu konstrueeritud kergemast ja mugavamast, stiilsemast materjalist. Kahe kiivriosa disain annab lõpptulemuseks kaasaegse disaini, kiivri kerguse ja täiusliku sobivuse pea kujuga.

EXTRACTOR
Selles sünergias on ühendatud 2 ventilatsioonisüsteemi - aktiivne ventilatsioonisüsteem ja tugev õhuvoolu süsteem. Tänu kahele eesmisele ja kaheksale ventilatsiooniavale, juhitakse kuum ja niiske  õhk pidevalt peast eemale. Kuus pealael olevat ventilatsiooniava lubavad reguleerida õhuvoolu endale sobival tasemel.  

FIT SYSTEM
Bollè pakub pehmet, allergiavaba ja eemaldatavat polsterdatud vooderdist koos fit süsteemiga. Nii saate kohandada kiivri sobivust ja saavutada maksimaalse kandmismugavuse.

REMOVABLE EAR PADS
Eemaldatavad kiivri kõrvapadjad on ergonoomiliselt kujundatud, on mugavad ja soojad. Nende kandmisel säilib hea kuuldavus, neid on kerge eemaldada ja pesta.

    
           
web by c m a