RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

RATTAD 2013 
 


 

RATTAD 2013

Kuidas ja millist ratast ning varustust valida?
Enne ratta ostmist tekib kindlasti loendamatult küsimusi: kuidas ratast valida, millist varustust peaks soetama, kuidas ratast seadistada ja hiljem hooldada – siin annavad sõbralikku ning head nõu kogenud Extreme Sport kaupluste teenindajad.

Jalgratta valik sõltub eelkõige Sinu eesmärkidest – kus kavatsed selle rattaga sõita. Samuti on oluline, kas ratas soetatakse nn pühapäevasõitude tegemiseks, treeningu eesmärgil või trikitamiseks. Loomulikult hakkab otsustusfaasis mängima rolli ka ratta bränd, värv ja hind.

Extreme Sport rattavalik pakub erinevaid mudeleid ning selliseid tegijaid-brände nagu GT, CANNONDALE, SPECIALIZED! Võta endale aega, sirvi vasakul asuvas menüüvalikus ning leia endale ratas, mis vastab täpselt Sinu vajadustele ning nõuetele!

Meie kodulehelt leiab ülevaate pakutavast tootevalikust. Paljud (ent mitte päris kõik) tooted on kauplustes kohapeal või siis tellitavad. Meelepärase toote puhul ning enne kauplusesse tulekut palume veenduda selle olemasolus võttes ühendust kaupluste kontaktidel >> 

    
           
web by c m a