RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

SPECIALIZED 
 


 

SPECIALIZED

Specialize'i asutas aastal 1974 Mike Sinyard, rattasõidu entusiast, kes müüs maha oma Volkwagen bussi, et tuuritada rattal läbi Euroopa kus ostis ühtlasi kokku Campagnolo ja Cinelli jalgrataste juhtraudu. Jah, Sinyard alustas ettevõtlust Itaaliast rattavaruosade inportimisega USA' sse, ent juba 1976 aastal tehti algust esimeste oma toodetud rataste müümisega. Olles tänaseks tegutsenud juba üle 34 aasta, on Specialized üks kõige suurema ajaloo ja kogemustega rattaid müüv ettevõte maailmas.
Specialized' i slogan "Innovate or Die" võib küll tunduda dramaatiline, ent see lausekombinatsioon annab kõige paremini edasi sõnumit Specialized' i pühendusmisest rattasõidu ja auahne enesetäienduse suhtes. Pidevad tehnoloogilised arendused ning innovatiivsed disainilahendused väljenduvad parimas tootevalikus - mägijalgratastel, linnaratastel, lasteratastel.

    
           
web by c m a