RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

OXBOW 
 


 

OXBOW

Extreme Sport pakub Oxbow kollektsioonist nii suve kui ka talve vabaajariiete valikut ning spordiriideid. Lisaks olemas jalanõud ning aksessuaarid (kellad, prillid, kotid jne). Oxbow rõivatrendid ja stiilivihjed näitavad suunda nii nais- kui meessugupoolele läbi terve hooaja: 

Oxbow sügis-talv 2013/2014 meestele
Oxbow sügis-talv 2013/2014 naistele
Oxbow kevad-suvi naistele
Oxbow kevad-suvi 2013 meestele
Oxbow aksessuaarid 2013

Alates oma asutamisest 1985. aastal on Oxbow keskendunud riietuse, varustuse ja lisavarustuse loomisele kiiresti areneva laine-, surfi-, lume- ja võistlusspordi maailma tarbeks. Nendel aladel on tal unikaalne maine.

Oxbow kannab eristuvat vaimu ja ainulaadseid elamusi, mis on seotud eneseteostusega, viidates sportlikule eneseületusele ja elustades lähedase suhte meie looduskeskkonnaga - tuule, lainete, lume ja maaga. Oxbow hindab ennekõike austust teiste vastu ja tihedat sidet inimtunnete ja looduse vahel. Kogu oma senise arengu jooksul on Oxbow tugevdanud oma identiteeti, luues isikupärase kaubavaliku. See looming on originaalne ja visionaarne, eriti tänu kultuurisuundumuste, põlvkondlike elustiilide ja käitumismallide uurimisele.

Loodud uskumatus kaunistuste, värvide, lõigete, tekstiilide ja mustrite harmoonias, viib Oxbow oma tootevalikut jätkuvalt üha uute kõrguste poole. Kujundusmeeskonna asjatundlikkusega, nende keskendatusega detailidele ja stiilile ning tulemuste katsetamisega tiimisõitjate poolt kindlustab Oxbow oma toodete kõrgeima kvaliteedi ning nende mainele vastava sooritustaseme.

Et edasi anda seda vaimu ja asjatundlikkust, ning kinnitada oma identiteeti, on Oxbow olnud alati kaasa haaratud neljal peamisel alal: lainelaud, purjelaud, lumelaud ja off road-mootorrattasõit.

Igal aastal organiseerib Oxbow unikaalseid spordisündmusi maailma vaimustavates üksildastes piirkondades. Eri rahvustest väljapaistvad sportlased üle maailma on valitud kaubamärgi vaimu ja väärtuste saadikuteks, loomulikult kindlustavad nad ideaalset harmooniat Oxbow' ja oma spordiala vahel. Olles enamat kui lihtsalt stiil ja varustus, kutsub Oxbow sind jagama oma inimeste vaimu ja sügavaid väärtusi.

Oxbow' edu on alati põhinenud tema toodete kõrgtehnoloogilisel olemusel, originaalsusel ja kvaliteedil. Täna on Oxbow veelgi enam neile omadustele keskendunud, luues kvaliteedimärgi Oxbow Qualitech. Kasvavatele kvaliteedi, sooritustaseme, turvalisuse ja mugavuse nõuetele alati energiliselt reageerides on meie meistrid väga nõudlikud koostematerjalide ja varustajate valikul.

Oxbow riided ja lisavarustus on igal koostamisetapil läbinud ranged laboratoorsed kestvuskatsed, nii enne kui pärast toote valmimist. Kasutades keerukaid katseid, simuleerime igasuguseid viise, kuidas toodet kasutuse käigus kahjustada võiks. Lisaks sellele varustavad tiimisõitjad neid tooteid äärmuslikes tingimustes proovile pannes meid lisateabega, mis võimaldab veelgi täiustada toodete kvaliteeti ja sooritustaset. Sellised kõrged nõudmised on aluseks Oxbow Qualitech-kohustustele, mis võimaldab Oxbow'l garanteerida oma toodete kestvust. Näiteks meie t-särkide kirjadel on garantii vähemalt 50 pesule.

    
           
web by c m a