RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

ROSSIGNOL & JCC 
 


 

ROSSIGNOL & JCC

Meil on heameel teatada, et Extreme Spordi kauplustes leiad endale nii Rossignol’i suure tehniliste talveriiete valiku kui ka eksklusiivsed talveriiete kollektsioonid tuntud moedisainerilt JC de Castelbajac-lt! Rossignol ja JC de Castelbajac rõivatrendid ja stiilivihjed näitavad suunda nii naistele kui ka meestele läbi terve hooaja. Selle sügis-talve kollektsioonid tutvusmiseks olemas:

Meeste joped
Meeste jakid, vestid jne
Meeste fliisid, pusad jne
Meeste püksid

Naiste joped
Naiste jakid, vestid jne
Naiste fliisid, pusad jne
Naiste püksid

Laste ja noorte joped
Laste ja noorte fliisid, pusad jne
Laste ja noorte püksid

ROSSIGNOL
1907-2011 Rossignol – 104 aastat vaimustust mägedest, 104 aastat kirglikku pühendumist ja 104 aastat progessionaalseid teadmisi. Mineviku sümbol, olevikus kohal, on Rossignoli inspireerinud meie juured, ta on säilitanud meie ajaloolise pärandi, on ehitamas iga päev meie tulevikku. Rossignol projekteerib ning toodab suuski, sidemeid, suusasaapaid, lumelaudasid, tehnilis seadmeid ja nn Softgoods kollektsiooni igaks aastaajaks. Neid tooteid iseloomustavad sõnad: väga hea hind, kõrge usaldusväärsus, kvaliteet, atraktiivne disain.

Rossignol - Mountain elustiili bränd!
Oluline verstapost meie brändi jaoks on audentse ja kaasaegse Mountain elustiili loomine, pakkudes klientidele nn kõva ja pehmeid tooteid nii talvel kui ka suvel. Tulevikus siseneb Rossignol aga uuele tasemele brändiarengus muutudes lumespordi brändist Mountain elustiili brändiks. Rossignoli uus etapp hõlmab toodete projekteerimist ja arendamist aastaringselt mägispordi, kultuuri ja elustiili brändiks. See on tugev ja universaalne sõnum, mis väljendab selget eesmärki: brändi võib omada igaüks, kes jagab Rossignoli kirge mägi elustiili vastu!

Edumeelseim ja audentseim mägibränd turul!
Me elame mägedele ja mägedest – me vajame nende kohalolekut ja nendelt saadud kogemusi igapäevaselt ja aastaringselt. Alustades maailma parimate sportlastega – me kuulame neid, me riietame neid, me teeme neist paremad. Kui alguses oli toode ja selle disain, siis nüüd on lisandunud pulss, inimlik soov ja tähendus – meie tehnoloogias on olemas süda! Me oleme pühendunud ja intensiivsed kõiges, sest see on see, kuidas me elame mägedes – läbi toote paraneb elustiili ja tunnetus. Ja just elustiili ongi meie tegevuse peamine alustala – meie brand on justkui sünonüüm suurepärastest mälestustest, eepilistest seiklustest ja uskumatutest sõpradest. Ja kuigi igaüks võib öelda end olevat audentne mägispordi elustiili brand, siis meie mitte ainult ei ütle, vaid suudame seda ka tõestada!

Mägedes on õhk erinev – puhtam, jahedam, värskem. See võimaldab saada mõtetes vabadust ja ruumi, avab meeled seiklustele ning sunnib pürgima võimatuna tunduvate väljakutsete poole. Mäed annavad energiat ja innustavad, mägedes me leiame end – mäed on justkui oluliseks toiduks neile, kes neid armastavad.

    
           
web by c m a