RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

RULA, TÕUKERATAS 
 


 

RULA, TÕUKERATAS

Rulatamine (skateboarding) on spordiala ning vaba aja veetmise viis, mis on paelunud miljoneid inimesi üle kogu maailma! Rulatamine on nii sportlik kui ka trendikas, mis lubab olla loov, nautida vabadust ja adrenaliini!

Tõukerattaga sõitmine on vägagi nauditav – lausa sõltuvust tekitav!  Kuna tõukerattaga saab sõita kooli või tööle ning ajada muid kiireid igapäevatoimetusi on tõukerattasõitu üsna lihtne igapäevaellu sobitada. Tõukerattaga sõitmisele ei sea vanus piiranguid – sa võid olla nii viie- kui seitsmekümneviiene.  

Käesoleval hooajal pakuvad Extreme Sport kauplused väga head valikut tõeliselt lahedaid POWERSLIDE, kvaliteetseid TONY HAWK ning Eesti disainiga, vastupidavaid HIGH FLY rulasid. Samuti on valikus POWERSLIDE tõukerattad!

Extreme Sport paneb südamele: rulatades või tõukerattaga sõitma minnes ära  unusta kaitsevarustust!

Tule kauplusesse, tutvu kaubaga ning veendu ise, et tegemist on kvaliteetsete ning stiilsete vahenditega trikitamiseks rulapargis või rattasõiduks tänavatel! Extreme Sport kaupluste tootevalikust leiad endale kindlasti sobiva mudeli just Sulle sobivas hinnaklassis!

Muide, kui peaksid vajama hooldust - oleme alati nõu ja jõuaga aitamas! Samuti tuletame meelde, et tänavatele tõukekaga sõitma minnes või rulapargis trikitades tuleks kindlasti kanda kaitsmeid ja kiivrit!

Vabadust ning enneolematuid trikke!

 
Meie kodulehelt leiab ülevaate pakutavast tootevalikust. Paljud (ent mitte päris kõik) tooted on kauplustes kohapeal või siis tellitavad. Meelepärase toote puhul ning enne kauplusesse tulekut palume veenduda selle olemasolus võttes ühendust kaupluste kontaktidel >>

    
           
web by c m a