RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

Kevad-suvi 2011 
 


 

Kevad-suvi 2011

Extreme Sport pakub ROXY kollektsioonist suve ja talve vabaajariiete valikut. Toodete hulgast leiavad oma nii väikesed tüdrukud alates 3-ndast elukuust, neiud kuni 16-nda eluaastani ning naised! Lisaks riietevalikule, rõõmustame kliente ka suurepärase aksessuaaride valikuga - olemas kotid, kellad, prillid, jalanõud jpm!

ROXY KEVAD-SUVI 2011 TRENDID!

Käesoleval kevad-suvel serveerib Roxy värve, energiat, lustlikkust ning elurõõmu! Värvid: kollane, oranž, sinine, roheline, punane oma pehmemates toonides on kombineeritud samades värvides erksamatega. Nii T-särkidel, rannakleitidel, seelikutel, pükstel kui ka rannariietel kasutatakse värve ning mustreid. Trendikad on triibud, täpid, Hawai lilled ning ruudu muster. Päikese pleekinud toonid, pehmed ning kerged kangad ning käsitööna valminud viimistluselemendid/dekoratsioonid lisavad kollektsioonile looduslähedast look´i. Roxy Heart 60- ndate stiilis loodud ujumisriiete kollektsioonis on sel suvel kasutusel erksad värvid, julged mustrikombinatsioonid ning plisseerid.

    
           
web by c m a