RIIDED, JALANÕUD MATK JALGRATAS RULLUISK, RULLSUUSK RULA, TÕUKERATAS SURF LOHESURF SUP MÄESUUSK LUMELAUD MURDMAA UUDISED JÄRELMAKS KLIENDIKAART LYONESS
   
 

Sügis-talv 2011/2012 
 


 

Sügis-talv 2011/2012

Kui Baugese mäed on kaetud valge lumevaibaga, näitab talv oma tõelisi värve! Metsad ja mägimaastikud pakuvad nende armastajatele puhast õhku, rahu, audentsust ja tohutut, 100%-liselt puhast looduslikku mängumaad...

Võta aeg maha, leia aega iseendale ja Sulle kallitele inimestele. Tule loodusesse ning naudi kõike seda imelist, mida maailmal ja Lafumal Sulle pakkuda on!

LAFUMA sügis-talv 2011/2012 kollektsioon

Esmaspäeval
Ereda päikese all hinga sisse sõõm värsket mägiõhku, sule silmad ning naudi seda alanud puhkust kogu hingest. Vaata muurdmaasuusatajate laskumist mägedest ning pööra pilk taevasse ja unista koos purilennnukitega... Hea varustusega, kasvõi ööpäev läbi.

Teisipäeval
Unusta halb ilm ja meeleolu. Tunneta seemisnaha pehmust ja soojust, naudi maagilist soojalt varustatud päeva looduses.

Kolmapäeval
Pärast mugavat jalutuskäiku Lafuma lumesaabastes ei vaja Sinu jalad mitte puhkust, vaid lisakilomeetreid ahmimaks endassse energiat ja unustamatuid mälestusi.

Neljapäeval
Mine metsa ning mängi kaasalsega peitust! Kerged matkariided Sind juba ei reeda!

Reedel
Naudi õrna vaikust pehme Lafuma fliis seljas - kõik need emotsioonid ja tunded, kogetud head emotsioonid on Sinu kaisus. See on tõepoolest see, mid Sa vajasid!

Laupäeval
See nädalake puhkust hakkab otsa lõppema. Lafuma reisikotti pakkides, lipsavad sahtlitesse ka matkavarustus, head mälestused, rahu ja energia, head mäletsused, eredad elamused.

On aeg jätta maha see ebamaine ja ajatu. Lahkudes ütleme: "Ma tulen siia õige varsti tagasi, et nautida seda ihaldatud ja vajatud elustiili..."

    
           
web by c m a